7 דברים שלא ידעתם על דלתות כניסה

חושבים שאתם יודעים הכל על דלתות כניסה? במאמר זה נציג עובדות נדירות וחדשות אשר מציגות דלתות כניסה חדישות, והופכות את התחום לאפשרי ונגיש יותר עבור דיירים. בעבר, יצאנו מכלל הנחה שאם הדלת עשויה עץ היא לעולם חומה ואם הדלת עשויה אלומיניום היא לעולם אפורה או לבנה. התמורות החדשות שחלו בענף מאפשרות לכם לעשות עם דלת מתכת מה שאתם רוצים בתחום העיצוב, מבלי להזדקק לדלתות עץ או פולימר בחלק החשוב ביותר להגנה על הבית: מבואת הכניסה.

דלתות אלומיניום בשלל טקסטורות

דלתות כניסה אלומיניום כיום אינן מה שהן היו בעבר: כיום הן מאובזרות בשלל עיצובים המבוססים על 2 עקרונות. צביעה טבעית שנראית חלק אינטגרלי מהדלת והטמעת חיפויים שלא ניתן להסיר אשר הופכים את עצמם להיות רובד בלתי נפרד מגוף הפתיחה. החיפויים הללו מדמים עץ, זכוכית משתקפת, וכל חומר אחר שמייצג, בדרך כלל, פרונט של דלתות כניסה. התוצאה: הדלחת עשויה כל כולה ממתכת, מקצה ועד קצה, כשחלקים בולטים וחיצוניים נראים כמו עץ, זכוכית וכל רכיב דקורטיבי אחר. 100% הגנה ו- 100% עיצוב דרים בכפיפה אחת.

דלתות עבות פיזית שהן גם קלות לגרירה

איך ניתן, מבחינה פיזיקלית, ליצור גוף בתנועה שיש לו מסה כבירה אבל מצד שני הוא קל לנשיאה? ניתן. הדלת מכילה 12 ס"מ של עובי אשר ממולאים בחומר בעל צפיפות גבוהה אבל לא גבוהה עד כדי יצירת הכבדה על המשתמש. כעת נשאלת השאלה, אם הדלת כבדה אבל לא באופן שמצדיק את המשקל שלה בפועל, איך יכול להיות שבטריקה מהירה הצירים לא קורסים ונשברים? משום שמדובר בצירים על מעצור. כשהולך להתרחש אירוע כזה הם בולמים את הדלת ומאפשרים לכם לשמור עליה ועליהם כחדשים, ללא נזק.

דלתות כניסה מעוצבות

חלונות על הדלת – מידע ומקורות

מקורות העיצוב בעולם העתיק במרחב היווני והערבי, שם כבר בשנים קדומות היו דלתות שקופות למחצה. גם בעולם היפני השימוש בזכוכית על הדלת כזכוכית מסגרת הוא שימוש רווח. בימינו, ניתן להשתמש בחלונות הללו כחלונות פעילים, ולראות מה נעשה בחוץ, או כחלונות לא פעילים שהוטמעו לצרכי עיצוב בלבד.

נעילה בטריקה, ללא סיבוב מפתח נוסף

עוד חידוש שנוסף עבור דלתות כניסה הוא בנעילה האוטומטית עם הטריקה. לא צריך לסובב מפתח, ולכן כל עזיבת בית היא עזיבה קלה ויעילה ללא התעסקויות בנעילה יזומה של הדלת. היא נעשית עבורכם.

דלת מיוחדת למרחבי כניסה גדולים

יש לכם בית עם כניסה רחבה? אל תקנו דלת בעלת ממד רוחב רחב שעלולה להעמיס עליכם בגרירה כבדה. מוטב, במקרה כזה, להציב דלת עם 2 כנפיים, או דלת כניסה חד כנפית עם משקוף עבה שיפצה על הרוחב הרחב ויאפשר לכם לעבוד עם דלת קלה.

דלת יוקרה עם צילינדר ששומר עליכם

ללא אפשרויות שכפול מזדמנות, אלא רק עם כרטיס שכפול. פינים צפים בכל צילינדר שלא מאפשרים שכפול מפתח דרך חור המנעול. זהו צילינדר שבאמת שומר עליכם.

דלת שמסייעת בבידוד הבית מהשפעות חיצוניות

דלת בטיחות היא לא רק דלת ששומרת עליכם מפריצות אלא מגנה עליכם מפני ההשפעות מבחוץ: ללא השפעות חום וקור, ללא השפעות רעש, תוך שמירה על אקוסטיקה מלאה.

דלתות כניסה של אלומגייט – להבטיח לעצמכם את הטוב ביותר

דלתות כניסה מבית אלום גייט הנן דלתות כניסה אלומיניום אשר מבטיחות 100% בטיחות ונוחות לכל דייר. הדלתות מבוססות על עיצובים אדריכליים מן המעלה הראשונה ומבטיחות שימוש קל ויעיל בכל מצב: בכניסה לבית ובעזיבתו. בואו להיוועץ עם המומחים של אלומגייט בטרם הרכישה. בהדמיית המחשב של אלומגייט ניתן לבחור בנקל את דלת הכניסה המתאימה לביתכם.