3 סיבות להתקין דלת אלומיניום בביתכם

אם אתם שוקלים להתקין דלת כניסה חדשה בביתכם, מומלץ לבחור דלת אלומיניום. דלת האלומיניום מונעת כמעט כל בלאי של הדלת ויוצרת לכם דלת אקוסטית, עמידה וקלה מאד לשימוש. כשהדלת עשויה מאלומיניום אתם נהנים ממכלול של יתרונות.

גרירה קלה וטריקה שקטה

בשונה ממתכות אחרות, האלומיניום נחשבת למתכת קלת משקל עם צפיפות חלקיקים נמוכה. בשל כך, פלטת דלת אלומיניום קלה פי כמה מפלטת דלת פלדה, וזה מאפשר לכם גרירה קלה ושקטה של הדלת כאשר הולכים לעבודה או חוזרים הביתה. גם אם טרקתם את הדלת לא תשמעו דבר היות והגומיות האיכותיות של דלתות אלו יבלמו את הרעש.

1130-RAL-7003

1100-RAL-7042

1140-RAL-7042


חסינות מלאה מפני חלודה

אמנם מומלץ להגן על הדלת עם פרגולה או סככה, אך גם אם לא תעשו זאת זמן רב, הנזק שיגרם לדלת כמעט אינו קיים. בשנים הראשונות היא אפילו תישמר חדשה כמו ביום הקנייה. דלת אלומיניום נחשבת עמידה במיוחד, מאד אפקטיבית מבחינת חסינות, ועל כן נשמרת כמו חדשה ולא צוברת בלאי והתיישנות. יחד עם זאת, מומלץ להגן עליה עם סככה כמו כל דלת אחרת.

עיצובים מגוונים לכל דלת

אלומיניום איננו מה שהיה פעם. כיום קל מאוד לצבוע את המתכת הזו ואפילו לגרום לה להיראות כמו שיש או עץ באמצעות טכניקת צביעה בלבד. כאשר עיצובים מגוונים ניתנים  להדבקה לכל דלת, האלומיניום כבר לא כבול רק לבתים מטאליים בעיצוב אפור, אלא הוא יכול לשרת כל לקוח בכל בית, כולל בית בו נדרשת דלת בצבע עץ. בדרך זו אתם נהנים רק מדלת כניסה איכותית ולא מדלת שעוצבה מחומרים לא עמידים ואף מסוכנים להצבה בחוץ.

אלומגייט – דלתות כניסה בעיצובים מיוחדים

בחברת אלומגייט תוכלו למצוא דלתות כניסה מאלומיניום מסוגים שונים, ובצבעים מגניבים במיוחד. אלום גייט מעוניינת לשפר את חוויית הצריכה ללקוח ועל כן היא מעמידה לרשותכם הדמיית מחשב בה תוכלו לצפות בדלת שלכם בזמן אמת ולהיווכח האם היא תתאים לשימושכם או לא. בחברה יתנו לכם גם להרגיש את הדלת ולבדוק האם היא נוחה לתפעול על ידכם. מומלץ מאד לבצע בדיקות אלו לפני הבחירה לווידוא התאמתהּ של הדלת לביתכם ובפרט אליכם, במקום לרכוש דלת שלא מתאימה ולהתחרט לאחר מכן.