סוככים – פתרונות הצללה דקורטיביים: כך תבחרו אותם נכון

חצר הבית ומרפסתו הם מקומות שחשוב לשמור עליהם בהיבט התחזוקתי, לדאוג לחקלאות המקומית ולתשתיות הריצוף וריהוט הגן. אבל חשוב לא פחות – לדאוג לעצמכם לאווירה טובה כשתבלו שם, גם אם בחוץ שורר שרב עם חשיפה מלאה לשמש. את זה עושים באמצעות הטמעת סוככים אשר יהפכו את הימצאותכם בשטח למענגת, תוך יצירת הרגשה של בית במלוא מובן המילה. מה הסוד של הסוכך המודרני, ומדוע מאד כדאי לדעת מה בוחרים כשמחליטים להסדיר אחד?

הצללה המתבססת על יריעת בד איכותית עם אטימה מוחלטת מקרינת שמש

בסוככים, היריעות בהן משתמשים עשויות מהבדים שהם לא רק החזקים והעמידים ביותר לשהות בחוץ, אלא גם עם יכולת ההגנה הטובה ביותר מקרינה. כשאתם מתחת לסוכך ההרגשה תהיה בדיוק כמו מתחת לפרגולה או בתוך הבית. עם בד כמו שמשונית שידוע בעוביו ובעמידותו הרבה אתם למעשה מבודדים גם מפני אור מסנוור וגם מפני עומס חום. הצל שנוצר מתחת גורם לטמפרטורה להתמתן גם ברגעים של שרב כבד במיוחד.

עיצוב הסוכך והתאמתו למבנה ולחצר שלכם

סוכך טוב הוא סוכך שמותאם לחצר שלכם ולמבנה שלכם ברמה הדקורטיבית. הדבר מתבטא בשילוב נכון של צבעים, גוונים ומרקמים ביחס לנעשה בחללכם. לדוגמה, אם הבית שלכם הוא בית עץ, ויש לכם דקים חומים בחצר, סוכך בעל צבע בורדו או חום עשוי להתאים, לעומת מצב בו הבית הוא בית מודרני בעיצוב הייטק על טהרת הגוון הלבן, או אז גם סוככים בהירים עשויים להשלים היטב את התמונה.

התאמה פונקציונאלית להגשמת מיטב יעדי ההצללה שלכם

בכל חצר או מרפסת, השמש חודרת באופן שונה, בזווית אחרת וברמת חשיפה שונה. בהתאם לכך, מומלץ לבחור סוכך אשר יספק את המענה הנדרש על פי המצב. אם בחצר שלכם יש היסטוריה של שינוי פתאומי באותו היום של עומס הקרינה, אתם תצטרכו סוכך עם ווסת אלקטרוני אשר פותח וסוגר את היריעה או מגלגל אותה לתוך קסטה, למשל. על מנת להגשים בחירה של סוכך כזה, חשוב לבחור בגרסה האלקטרונית שלו. בכך, אתם מקבלים לחזקתכם בקר אלקטרוני אשר עמו ניתן לשלוט בסוכך, ולא לגלגל אותו באופן ידני כנעשה בגרסה המכנית שלו.