הכל על בחירת שערים לבתים צמודי קרקע

הכירו את סוגי השערים אשר ניתן להסדיר בבתים פרטיים. הראשון הוא שער הרכב. זהו השער הנפוץ ביותר בבית הפרטי. כיום ניתן להסדיר חנייה בתוך הבית עם שער תואם גם ללא מקום עודף רב מעבר לממדי מקום החניה שלכם. הדבר נובע מכך שנוצרו טכנולוגיות חדשות המאפשרות תנועה סיבובית של השער. תנועה זו מאיינת את הצורך בתנועת קו ישר ובכך חוסכת מקום לבעלי שטחים בגודל קטן. השער השני שניתן להסדיר בבתים פרטיים הוא שער הולכי הרגל. שער זה עשוי להיות יחידה עצמאית או להוות חלק מגדר.

בחירת שערי רכב לבעלי שטחים פנויים גדולים במתחם הכניסה

במקרה זה אנו ממליצים על 2 סוגי שערים. הראשון הוא שער נגרר. היתרון: לא מפתח בשטח ציבורי. הגרירה של השער מתבצעת בקו ישר ומקבילי לחומה. האילוץ הוא שאתם צריכים לבנות חומה במיוחד עבור השער על מנת ששם הדלת תיגרר בעת שהיא תיפתח. שער נוסף שמומלץ להסדיר בתחום הוא שער כנפיים: זוג כנפיים מנוגדות בכיוון נפתחות החוצה או פנימה לתוך השטח שלכם. במקרה האחרון נדרש שטח גדול מאד כדי לייצר תשתית לפתיחת סיבובית רחבה ומלאה. היא מתבצעת על ידי בוכנות ולא על ידי הנעה חשמלית, על אף רכי הזיהוי לפני הפתיחה עשוי להיות עם בקר אלקטרוני.

בחירת שערי רכב למבקשים לחסוך במקום

במקרה זה הכי כדאי לקנות שער רכב מתרומם. שער כזה יכול להרים את עצמו למעלה בלי לגרוע משאבי מקום רבים ולעתים בלי הרגשה של עומס כלל. שערים אלו מותקנים בדרך כלל בכניסה לגראז'ים, מקומות חנייה מקורים בבתים פרטיים. על פי רוב, כדי ליצור תחושה של קירוי והצללה כבר בשלב המפגש עם השער, נהוג להציב מעליו פרגולת הצללה.

בחירת שערי הולכי רגל

את שערי הולכי הרגל כדאי לבחור בהתאם לעיצוב תוואי השערים והגדרות הקיים בבית. אם זה חלק מעיצוב ראשוני של המתחם הביתי, מאד מומלץ להקפיד על התאימות בין השערים לבין הגדרות בעיצוב שלהם. זאת, על מנת ליצור חדות בתחושה העיצובית כשבאים לבקר אתכם. שערי הולכי רגל ניתן להפוך לאלקטרוניים באמצעות התקנת אינטרקום בשילוב ממסר פתיחה שיופעל אחרי הלחיצה על כפתורי הפתיחה שלו.