אודותינו

חברת אלומגייט הינה היבואנית הבלעדית של חברת טקני TEHNI PANTELOS מיוון יצרנית הדלתות הגדולה באירופה המשווקת את הדלתות היוקרתיות והמעוצבות שלה ברחבי העולם עם התקנים האירופים המחמירים ביותר בבידוד, איטום, אקוסטיקה וכמובן גם בבטיחות.

חברת טקני TEHNI מייצרת את דלתות היוקרה שלה במפעל ששטחו כ22000 מ"ר מחומרי גלם איכותיים, ע"י ציוד ומערכות אוטומציה מתוחכמות, מצבעות בטכנולוגייה מהגבוהות בעולם, ובקרת איכות ואריזה ללא פשרות.

הדלתות היוקרתיות של טקני מיוצרות על טהרת האלומיניום בשילוב נירוסטה חומרים הנחשבים לאמינים וחזקים ועמידים לאורך שנים, הן אינן מחלידות או מתבלות (כמו הפלדה) ושומרות על יופיין ולאורך שנים, עקב משקלן הקל הן קלות לתפעול ואינן מאבדות את האיזון לאחר זמן מה.

הדלתות בעלות תקן בידוד תרמי, ואקוסטי ע"י פנלים XPS ואיטום מוחלט סביב הדלת, דרישות בלתי מתפשרות ברוב המדיות באירופה.
לאלומגייט מגוון רחב של דגמים נוספים המאפשרים התאמה אישית תקציבית ועיצובית לכל לקוח או מעצב וכמובן פתרון לכל פתח.

דגם PIVOT

עם משקוף קו אפס הנחשבת לדלת מיוחדת ויוקרתית ביותר, עקב שיטת הציר שלה המאפשר לקבל דלת כנף אחת במידות רוחב עד 2 מ' וגובה עד 3 מ' וכמובן העיצובים המפוארים והמיוחדים שלה.

למרות עובייה 12 ס"מ המרשים המקנה מראה של דלת כספת, היא קלה לפתיחה וסגירה עקב מנגנון הפיווט PIVOT שלה, המנגנון אינו נראה וניסתר לחלוטין , בנוסף למבחר הרב של העיצובים הקיימים ניתן להזמין גם חזית ערומה לשלב חיפויים שונים לפי שיקול דעת של המעצבים. צפו בגלריית דלתות PIVOT >>

דגם פלטיניום TLS 100 PLATINIUM

המשווקת גם עם משקוף קו אפס היא העמידה והחזקה ביותר מתוך סדרת ה TLS (ראה מפרט טכני בהמשך בתוך הקטלוג) עובייה 10 ס"מ משווקת במבחר עיצובים מרהיבים, לדגם זה ניתן לשלב מסגרות צד וגם מעל לדלת עם זכוכיות מבודדות, חלקות או מעוצבות לפי בחירה, כמו כן ניתן לשנות צבע פנים לעומת צבע חוץ תמורת תוספת תשלום, חדש ובלעדי ידית מושקת לאורך הדלת עם אפשרות לתאורה פנימית.

  • דגם גולד GOLD TLS 90 – משווקת עם אותם עיצובים של הפלטיניום עובי הדלת 80 ס"מ עם מפרט טכני יותר מצומצם כדי להוזיל את מחיר הדלת (ראה מפרט טכני בהמשך בתוך הקטלוג).
  • דגם סילבר TLS 50  – דלת זו הינה הזולה מכל סדרת הדלתות ועובייה 50 ס"מ עם משקוף מעוגל או שטוח. הדלתות משווקות במבחר עיצובים מרהיבים . ראה מפרט טכני בתוך הקטלוג.

דגם טיטניום

משווקת עם משקוף קו אפס גם היא מיוצרת על טהרת האלומיניום, עובי הדלת 66 ס"מ והיא מיוצאת בישראל ע"י אלומגייט עם מנעולים של מולטילוק. ראה מפרט טכני בתוך הקטלוג. הדלת משווקת עם מבחר עיצובים מאלומיניום ועם אפשרות חיפוי ע"י פאזל דור.

דגם פאזל דור PAZEL DOOR

משווק על אותם דלתות באותו מפרט טכני של כל דלת, אך עם מספר אופציות לחיפוי אלומיניום המאפשר עיצוב וצבע אישי לפי בחירה. וכמו כן חיפויים של גרניט פורצלן, סרגלי אלומיניום+ זכוכית, ועוד. לגלריית דלתות PAZEL >>

לאלומגייט מחלקת אדריכלים אישית וצוות מתכננים ומתקינים , המלווים את הדלת מיום ההזמנה, כולל התקנת המשקוף עיוור, ועד להתקנה הסופית לשביעות רצון הלקוח.

חברת אלומגייט

נגן וידאו